ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
24 maart 2020

Update evenementen 24/3

In navolging van de berichtgeving van de overheid en advies RIVM zal ook het weekend voor 10-13-jarigen van 15-17 mei niet doorgaan.

Gecancelde evenementen voor nu:

  • Familiedag/ALV 28 maart
  • Weekend 5-10-jarigen 17-19 april
  • Weekend 10-13-jarigen 15-17 mei

Een nieuwe datum voor de ALV en familiedag hopen we zo snel mogelijk bekend te maken, voor de weekenden kijken we naar de mogelijkheden. Vooralsnog gaan de overige evenementen gewoon door. In alle gevallen zijn we uiteraard afhankelijk van de ontwikkelingen rondom het Corona-virus en houden we vanzelfsprekend rekening met het advies van de NVKR en RIVM. Zodra er nieuwe data dan wel ontwikkelingen zijn, delen we dit uiteraard mede!

Bestuur Jeugdreuma Vereniging Nederland

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links