Ouder Meeting Amsterdam

Op zaterdag 5 september is er een ouder meeting speciaal voor ouders van kinderen met jeugdreuma! Het wordt een gezellige dag met lekkere hapjes en drankjes, maar bovenal met een prachtige wandeling met gidsen door Amsterdam. En ondertussen is er voldoende tijd om ervaringen en tips met elkaar te delen.
Programma
- 10.00 uur – Aanvang/welkom koffie/thee gebak bij restaurant Lucien’s Amsterdam
- 11.00 uur – Wandeling ‘oude binnenstad’
- 12.15 uur – Lunch bij restaurant De Bekeerde Suster te Amsterdam
- 13.30 uur – Vervolg wandeling en rondleiding
- 14.45 uur – Borrel bij restaurant Lucien’s
- 15.30 uur – Afsluiting
De dag start bij restaurant Lucien’s in Amsterdam en zal daar ook eindigen (Sint Luciënsteeg 7, 1012 PM Amsterdam).
De wandeling en rondleiding door Amsterdam zal door een 3-tal gidsen van het Gilde Amsterdam verzorgd worden.
We lopen hierbij ca. 5 km in twee delen.
Lukt het zelf niet om te lopen? Overleg dan even met ons wat er wél mogelijk is. De route is niet geheel rolstoeltoegankelijk, maar hier valt zeker een mouw aan te passen. Ook zou het mogelijk zijn om de rondleiding over te slaan en rechtstreeks naar het volgende restaurant te gaan, waardoor je wel kan deelnemen aan de groepsmomenten in de restaurants.
Aanmelden
Aanmelden kan via de webshop. Vol = Vol.
De kosten voor de dag zijn €7,50,- per persoon. Kom je met twee ouders, koop dan twee kaarten.
Deze kosten zijn inclusief de rondleiding, drankjes en eten.
Geef bij het aanmelden eventuele dieetwensen vast door!
Vervoer
We beseffen ons dat Amsterdam een lastige plek kan zijn om te komen. Ons is aangeraden om te parkeren op één van onderstaande plekken en verder met het OV te reizen (veerpont of metro). Natuurlijk kan u ook zelf kijken waar u wilt parkeren om bij restaurant Luciens te kunnen komen. Wanneer u zich heeft aangemeld ontvangt u van ons de brief met genoemde opties en beschrijving erbij.
De genoemde opties:
- Parkeren op de TT Neveritaweg 59 in Amsterdam. Rondom PLLEK, op de NDSM-werf/IJ-Hallen, zijn er voldoende parkeerplaatsen. Kosten ca. € 1,70 per uur tussen 09:00 en 19.00. Op 2 minuten lopen is de opstapplaats voor de gratis veerpont met bestemming “Amsterdam Centraal Station” en vanuit hier is het ca. 15 min. lopen naar Restaurant Luciens (1,1 Km).
- Parkeren op P+R Noord (Nieuwe Leeuwarderweg Afslag S116). Kosten ca. € 6 – € 13,- per dag. Met de metro 52 of veerpont kan je naar het centrum.
- Parkeren op P+R Arena, (Burgemeester Stramanweg 130). Dit kost €6 per dag in het weekend. Met de metro (ca. 15 min) kunt u naar het centrum.