ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
22 maart 2018

9 mei lezing Jeugdreuma

Voor een chronische ziekte als jeugdreuma is betrokkenheid en inspraak van de patiënten en ouders cruciaal. Daarom houdt het Wilhelmina Kinderziekenhuis in Utrecht op 9 mei een lezing met artsen en onderzoekers. Input van leden en ouders wordt zeer gewaardeerd! Altijd al meer willen weten over bepaalde onderzoeken, hoe bepaalde dingen werken? Kom dan 9 mei naar het WKZ!

Update: Klik op deze link voor een verslag van dit event.

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links