ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
22 maart, 2018

9 mei lezing Jeugdreuma

Voor een chronische ziekte als jeugdreuma is betrokkenheid en inspraak van de patiënten en ouders cruciaal. Daarom houdt het Wilhelmina Kinderziekenhuis in Utrecht op 9 mei een lezing met artsen en onderzoekers. Input van leden en ouders wordt zeer gewaardeerd! Altijd al meer willen weten over bepaalde onderzoeken, hoe bepaalde dingen werken? Kom dan 9 mei naar het WKZ!

Update: Klik op deze link voor een verslag van dit event.

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en werk Rijbewijs en jeugdreuma Jeugdreuma en school Studeren met Jeugdreuma Spreekbeurt of presentatie Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Tips