ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
17 april 2018

Aanmelden gratis nieuwsbrief

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws? Leden van de Jeugdreuma Vereniging ontvangen maandelijks de digitale nieuwsbrief. Met hierin bijvoorbeeld uitnodigingen voor events van zowel de Jeugdreuma Vereniging als externe partijen, de laatste updates over bijvoorbeeld onderzoek en nog veel meer. Aanmelden kan via de banner op de homepage!

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links