ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
2 juni 2020

Bak mee met Matty!

Matty heeft zin in bananen cupcakes! Bak jij met Matty mee?

Op woensdag 24 juni om 15.30 uur zit Matty samen met twee begeleiders van de evenementen klaar om bananen cupcakes te gaan bakken! Via beeld kan jij, samen met andere kinderen met jeugdreuma,  tegelijk cupcakes bakken. Natuurlijk kan je papa of mama ook om hulp vragen.

 

Hoe doe je mee?

Stuur een mail naar annelies@jeugdreumavereniging.nl om te laten weten dat je meedoet! Dit mag je ook nog een dag van te voren bedenken. De mail is echter belangrijk, omdat we je op de dag van het bakken een link sturen om te kunnen deelnemen aan de zoom-meeting. Er opent zich dan een zoom-meeting, waar je via beeld ook de anderen kan zien.  Als je niet wil dat je naam of videobeeld aanwezig is, dan kan je dit zelf vervolgens instellen. Stap voor stap bakken we met z’n allen cupcakes en kunnen we natuurlijk ondertussen ook wat kletsen!

 

Haal verder van te voren de volgende ingrediënten in huis:
 • 2-3 bananen
 • 250 gram bloem
 • 1 theelepel bakpoeder
 • 1 zakje baksoda
 • 100 gram kristalsuiker
 • 50 gram basterdsuiker
 • 1 ei
 • 100 ml olijfolie
 • 1,5 theelepel vanillearoma
 • Een muffinvorm en/of muffinpapiertjes
 • Wanneer je het lekker vindt: stukjes chocola en/of nootjes.
Haal de bananen op tijd, zodat deze goed rijp zijn!

Verder is het goed om te weten dat je geen mixer nodig hebt. Mocht het mixen met de hand soms te zwaar zijn voor je, vraag dan een van je ouders om hulp!
Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links