ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
12 maart 2020

Familiedag uitgesteld

Beste leden,

De Familiedag van 28 maart wordt uitgesteld tot later dit jaar in verband met het Coronavirus. De ALV zal in een andere vorm en wellicht ook andere dag worden gehouden. Zodra we hier meer details over hebben, zullen wij dit zo spoedig mogelijk met u delen.

Bestuur Jeugdreuma Vereniging Nederland

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links