ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
15 januari 2021

Koffieavonden voor ouders

Elkaar als ouders toch ontmoeten?
In de eerste maanden van 2021 organiseren we digitale koffieavonden voor ouders van kinderen met jeugdreuma!

We merken dat het contact onderling gemist wordt nu onze reguliere evenementen niet kunnen door Corona. Daarom bieden we alternatieve momenten voor contact. De koffieavonden starten om 19.30 uur en duren een uur. De bijeenkomsten zijn regionaal. Zo kunnen deelnemers elkaar – als het weer mag – makkelijk treffen voor echt contact. En wie weet ontmoet je zo ook iemand die bij je in de buurt woont!

Op de evenementenpagina vind je meer informatie en kan je je aanmelden!

Data
Woensdagavond 27 januari – Friesland, Groningen en Drenthe
Dinsdagavond 2 februari – Overijssel en Gelderland
Woensdagavond 3 februari – Zuid-Holland
Dinsdagavond 9 februari – Flevoland en Utrecht, uitvalsdatum voor Gelderland en Noord-Holland
Woensdagavond 10 februari – Noord-Holland
Woensdagavond 3 maart – Limburg, Brabant en Zeeland

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links