ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
14 november 2019

Presentatie pijn en bewegen

Pijn en bewegen? Kan dat?

Fysiotherapeut Otto Lelieveld (UMCG) vertelt over pijn en bewegen.

Op de info-dag van 9 november jongstleden werd ook gesproken over pijn en bewegen. Otto Lelieveld, als fysiotherapeut verbonden aan het UMCG hield de presentatie ‘Pijn en bewegen’. Over de oorzaken van pijn, maar ook wat pijn negatief en positief kan beïnvloeden. Lees de presentatie hier nog eens na!

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links