ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
24 februari 2019

Officiële stukken ALV 2019

Op zaterdag 16 maart vindt de Algemene Leden Vergadering van de Jeugdreuma Vereniging Nederland plaats in Soest.

De officiële stukken die tijdens de ALV zullen worden behandeld zijn gebundeld.

U vind de hier de  Jaarstukken

Mocht u toch nog op deze vergadering aanwezig willen zijn, dan kunt u een bericht sturen aan secretaris@jeugdreumavereniging.nl.

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links