ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
12 maart 2020

Update advies Corona virus

Beste leden,

De Jeugdreuma Vereniging volgt nauwgezet de laatste ontwikkelingen rondom het Corona virus en heeft en blijft in nauw contact met de Nederlandse Vereniging voor Kinderreumatologen (NVKR) betreffende de ontwikkelingen hieromtrent.

Op dit moment is het advies om de RIVM richtlijnen te volgen. Check regelmatig de site van de RIVM voor updates. www.rivm.nl

Heb je jeugdreuma en krijg je luchtwegklachten, al dan niet met koorts, neem dan als eerste contact op met je behandelend arts en niet eerst met de huisarts.

Heb je klachten, blijf dan thuis. Ga niet uit jezelf naar het ziekenhuis.

Bestuur Jeugdreuma Vereniging Nederland

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links