ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
20 maart 2020

Vlogs over Jeugdreuma en het Coronavirus

Namens de Nederlandse Vereniging van Kinderreumatologie (NVKR) heeft Sylvia Kamphuis een aantal vlogs opgenomen waarin zij vragen rondom het Coronavirus en Jeugdreuma en andere aanverwante reumatische ziekten bij kinderen beantwoordt. Deze vragen werden ingezonden door leden.

Via https://www.facebook.com/jeugdreumavereniging/ is de eerste vlog van de NVKR over medicatie nu al te bekijken! Omdat er veel vragen zijn ingestuurd worden de komende dagen nog meer vlogs gedeeld!

 

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links