ondersteunt, informeert en verbindt
Sluiten
22 september 2022

Najaarsevenement voor jongvolwassenen

Op zaterdag 5 november is het tijd voor het Najaarsevenement voor jongvolwassenen met reuma! Gezamenlijk gorganiseerd door Jeugdreuma Vereniging Nederland & Youth-r-Well. Er staat een gezellig en uitdagend programma op de planning, waarbij er genoeg ruimte is om met elkaar te kletsen!

  • Datum: zaterdag 5 november 2022
  • Tijdstip: 14:00-19:00 uur
  • Voor wie: Jongeren van 18-30 jaar met reuma
  • Locatie: Superfun B.V., Middelhoefseweg 10, 3819AA in Amersfoort
  • Kosten: €15,00 per persoon

Meer informatie over dit evenement vind je hier!

Terug naar het nieuwsoverzicht

Alles over Jeugdreuma

Onderzoeksagenda Jeugdreuma Alles over Jeugdreuma Soorten jeugdreuma Oligo-articulaire JIA Poly-articulaire JIA Systemische JIA Artritis psoriatica Artritis met enthesitis Behandeling bij jeugdreuma Medicatie en medicatierichtlijn Fysiotherapie Jeugdreuma en Werk Rijbewijs en jeugdreuma Studeren met Jeugdreuma Wet- en regelgeving WMO-loket Externe links